Duszpasterze

PROBOSZCZ

ks. Janusz Jarczyk

Urodził się 11.09.1955 roku w Mokrem.

Pochodzi z Parafii św. Wawrzyńsa w Mokrem.

Święcenia kapłańskie przyjął 31 marca 1983r.
w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

Proboszczem Parafii św. Anny w Lędzinach został mianowany
12 listopada 2000r.

WIKARY

ks. Sławomir Szweter

Urodził się 24.02.1974 roku w Rudzie Śląskiej.

Pochodzi z Parafii pw. Bożego Narodzenia w Rudzie Śląskiej - Halembie.

Święcenia kapłańskie przyjął w dniu 15.05.1999 roku w Katowicach
z rąk Księdza Arcybiskupa Damiana Zimonia.

Dotychczas posługiwał w: Parafii NSPJ w Rybniku-Niedobczycach, Parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Czerwionce-Leszczynach,
Parafii NSPJ w Mysłowicach oraz w Domu Formacyjnym Ruchu Światło-Życie i kaplicy pw. Chrystusa Sługi w Wiśle-Jaworniku.

Od września 2017 roku w Naszej Parafii.

POPRZEDNI PROBOSZCZOWIE I ADMINISTRATORZY

Przejdź do strony ...